top of page
 • מה זה יוניפר?
  השירות של יוניפר הוא פתרון שנוצר על ידי מבוגרים עבור מבוגרים מזדקנים בבית, שנועד להפחית בדידות חברתית, להעצים עצמאות ולשפר את הרווחה הכללית. באמצעות יוניפר, כל אחד יכול לקחת חלק בקהילה אינטראקטיבית שבה ניתן להתחבר, ללמוד, לצמוח ולשגשג, הכל דרך הטלוויזיה הביתית! אלפי מבוגרים ברחבי העולם הצטרפו לשירות ונהנים מידי יום! ומחקרים של סוכנויות האזור בארה"ב בנושא הזדקנות הראו יתרונות משמעותיים לשירות - כולל הפחתת תחושת בדידות, קידום בריאות פיזית, נפשית ורגשית ועוד. באמצעות מערכת יוניפר תוכל להתחבר למפגשים חיים יומיומיים מותאמים אישית במגוון שפות, ספרייה עשירה של סרטונים לפי דרישה, יכולת להתחבר בשידור חי לבני משפחה ואפשרויות נוספות המותאמות אישית אליכם או ליקירכם
 • למי מיועד השירות של יוניפר?
  לאזרחים ותיקים המעוניינים לחיות שגרת יום בריאה ומהנה, ולהשתתף באימונים פיזיים וקוגנטיביים, הרצאות סדנאות ומשחקים מידי יום דרך הטלוויזיה. כמו כן, יוניפר מתאימה לאנשים המעוניינים להכיר אנשים חדשים ולהנעים את זמנם.
 • מה כוללת מערכת יוניפר לטלוויזיה?
  כל לקוח של יוניפר מקבל ערכת UniperTV שניתן לחבר לכל טלוויזיה עם יציאות HDMI*. ערכה זו מכילה ממיר, מצלמה שניתן להפעיל או לכבות עבור פעילויות יוניפר, ושלט חכם המותאם לשימוש על ידי מבוגרים. מערכת UniperTV פועלת עם הטלוויזיה הקיימת שלך כדי לאפשר צפייה הן בערוצי הטלוויזיה הרגילים האהובים עליך והן בתכני Uniper. ניתן לחבר את ערכת UniperTV באמצעות התקנה עצמית, עם מדריך פשוט ונגיש, או להזמין טכנאי עד הבית להתקנת הציוד (בתוספת תשלום חד פעמית). * מערכת UniperTV דורשת חיבור לאינטרנט הביתי (Wi-Fi)
 • באילו עוד דרכים ניתן להתחבר ליוניפר?
  כדי להינות מיוניפר בכל זמן ובכל מקום - ניתן להתחבר ליוניפר דרך טאבלט, מחשב או טלפון נייד. פנה אלינו על מנת לשמוע פרטים נוספים על התחברות באמצעים אלו - 079-5199699
 • ניתן ליצור קשר באמצעות יוניפר עם חברים ומשפחה בארץ או בחו"ל?
  כן! כל מה שצריך הוא התקנת אפליקציית Uniper (הורדה בחינם) אצל בן המשפחה בטלפון הנייד, וכך ניתן לבצע שיחת וידאו לבני משפחה וחברים ברחבי העולם, ובחינם!
 • האם נדרש ידע טכנולוגי כדי להצטרף למועדון?
  הממשק של יוניפר מותאם לאנשים ללא אוריינות דיגיטלית או ידע טכנולוגי מקדים. המערכת פועלת בכל טלוויזיה, ללא צורך בטלוויזיה חכמה, היא פשוטה, וקלה לשימוש – השלט נגיש, עם מעט כפתורים, ומכיל מיקרופון פנימי המאפשר למשתתף לדבר עם המרצים, המשפחה וחברי הקהילה. ובקיצור, חבר מועדון שיודע לצפות בחדשות, יוכל לשלוט בממשק של יוניפר בקלות.
 • מה קורה במקרה שנצטרך עזרה והדרכה טכנית?
  מוקד השירות הטלפוני של יוניפר זמין לאורך שעות היום, ומספק מענה אדיב וסבלני במגוון שפות. כמו כן, נציגי המוקד מתמחים במתן שירות במיוחד לאזרחים ותיקים. המוקד פעיל בכל יום בשעות 9:00-18:00 בטלפון 079-5199699
 • באיזה שפות זמין השירות?
  הממשק של יוניפר זמין בשלל שפות: עברית, ערבית, אנגלית ורוסית.
 • למה אני צריך את זה? אני כבר הולך למועדון
  מועדונים הם דבר חשוב מאוד, אך מה קורה כשחוזרים הביתה מהמועדון? רוב חברי יוניפר רשומים גם למועדונים השונים, ועדיין מוצאים ביוניפר ערך רב. ביוניפר היצע התכנים הוא עשיר ומגוון וזמין לך מכל מקום, 24 שעות ביממה, ולא רק מהבית או העיר, אלא גם בחופשות, בטיפולים רפואיים ובסידורים – דרך הנייד, הטאבלט, או המחשב. כמו כן, יוניפר מציעה ספריית VOD עם קורסים מותאמים ומיועדים לאזרחים ותיקים הזמינה 24/7.
 • מי אמר שהשירות של יוניפר באמת עוזר?
  התכנים של יוניפר הוכחו מחקרית כתכנים המשפרים את הרווחה הנפשית בקרב אזרחים ותיקים, וכמסייעים בדחיקת תלות במשפחה ובמוסדות המטפלים. התכנים של יוניפר מסייעים לחברי המועדון לשמור על חיים פעילים חברתית ופיזית, להפיג בדידות, לעורר גירוי קוגניטיבי, ולסגל אורח חיים בריא יותר.
 • האם מערכת יוניפר בטוחה לשימוש?
  אנו מתייחסים ברצינות רבה לבטיחות ולביטחון שלך, וזו הסיבה שלעולם לא תקבל מודעות, ספאם או הונאות דרך מערכת יוניפר. בשירות של יוניפר - אנו לא מאפשרים חשיפה לתוכן מסחרי מכל סוג שהוא. כמו כן - בעת השתתפות במפגשים חברתיים, הרצאות וסדנאות, ישנה שליטה מלאה ובלעדית שלך ברמת החשיפה באמצעות כיבוי/הדלקת המצלמה והמיקרופון.
 • אוקי, אני רוצה להצטרף לשירות של יוניפר. איך עושים את זה?
  איזה כייף! שמחים לשמוע! ניתן להצטרף לשירות לבחור את התכנית המתאימה לך ממש כאן.
bottom of page